Kuinka äännetään ilmaisu 1939

kategoriassa:
Filter language and accent
filter
Sanan 1939 ääntäminen kielellä kreikka [el]
  • 1939 ääntäminen
    Ääntäminen käyttäjältä peri22b (mies maasta Kreikka) mies maasta Kreikka
    Ääntäminen käyttäjältä  peri22b

    User information

    0 arviointia Hyvä Huono

    Lisää suosikkeihin

    Lataa MP3

    Palaute

Osaatko ääntää tämän paremmin? Tai erilaisella murteella? Äännä 1939 kielellä kreikka

Sanan 1939 ääntäminen kielellä armenia [hy]
  • 1939 ääntäminen
    Ääntäminen käyttäjältä loveser (nainen maasta Venäjä) nainen maasta Venäjä
    Ääntäminen käyttäjältä  loveser

    User information

    0 arviointia Hyvä Huono

    Lisää suosikkeihin

    Lataa MP3

    Palaute

Osaatko ääntää tämän paremmin? Tai erilaisella murteella? Äännä 1939 kielellä armenia

Sanan 1939 ääntäminen kielellä tanska [da]
  • 1939 ääntäminen
    Ääntäminen käyttäjältä Menirtak (nainen maasta Tanska) nainen maasta Tanska
    Ääntäminen käyttäjältä  Menirtak

    User information

    0 arviointia Hyvä Huono

    Lisää suosikkeihin

    Lataa MP3

    Palaute

Osaatko ääntää tämän paremmin? Tai erilaisella murteella? Äännä 1939 kielellä tanska

Sanan 1939 ääntäminen kielellä turkki [tr]
  • 1939 ääntäminen
    Ääntäminen käyttäjältä mertaktas (mies maasta Turkki) mies maasta Turkki
    Ääntäminen käyttäjältä  mertaktas

    User information

    0 arviointia Hyvä Huono

    Lisää suosikkeihin

    Lataa MP3

    Palaute

Osaatko ääntää tämän paremmin? Tai erilaisella murteella? Äännä 1939 kielellä turkki

Sanan 1939 ääntäminen kielellä englanti [en]
    Aksentti: amerikkalainen Aksentti: amerikkalainen
  • 1939 ääntäminen
    Ääntäminen käyttäjältä swboise (nainen maasta Yhdysvallat) nainen maasta Yhdysvallat
    Ääntäminen käyttäjältä  swboise

    User information

    0 arviointia Hyvä Huono

    Lisää suosikkeihin

    Lataa MP3

    Palaute

Osaatko ääntää tämän paremmin? Tai erilaisella murteella? Äännä 1939 kielellä englanti

Sanan 1939 ääntäminen kielellä ranska [fr]
  • 1939 ääntäminen
    Ääntäminen käyttäjältä gwen_bzh (mies maasta Ranska) mies maasta Ranska
    Ääntäminen käyttäjältä  gwen_bzh

    0 arviointia Hyvä Huono

    Lisää suosikkeihin

    Lataa MP3

    Palaute

Osaatko ääntää tämän paremmin? Tai erilaisella murteella? Äännä 1939 kielellä ranska

Sanan 1939 ääntäminen kielellä espanja [es]
    Aksentti: espanjalainen Aksentti: espanjalainen
  • 1939 ääntäminen
    Ääntäminen käyttäjältä 8330 (mies maasta Espanja) mies maasta Espanja
    Ääntäminen käyttäjältä  8330

    User information

    0 arviointia Hyvä Huono

    Lisää suosikkeihin

    Lataa MP3

    Palaute

Osaatko ääntää tämän paremmin? Tai erilaisella murteella? Äännä 1939 kielellä espanja

Sanan 1939 ääntäminen kielellä italia [it]
  • 1939 ääntäminen
    Ääntäminen käyttäjältä Lilianuccia (nainen maasta Italia) nainen maasta Italia
    Ääntäminen käyttäjältä  Lilianuccia

    User information

    0 arviointia Hyvä Huono

    Lisää suosikkeihin

    Lataa MP3

    Palaute

Osaatko ääntää tämän paremmin? Tai erilaisella murteella? Äännä 1939 kielellä italia

Sanan 1939 ääntäminen kielellä saksa [de]
  • 1939 ääntäminen
    Ääntäminen käyttäjältä Equis (mies maasta Saksa) mies maasta Saksa
    Ääntäminen käyttäjältä  Equis

    User information

    0 arviointia Hyvä Huono

    Lisää suosikkeihin

    Lataa MP3

    Palaute

Osaatko ääntää tämän paremmin? Tai erilaisella murteella? Äännä 1939 kielellä saksa

Sanan 1939 ääntäminen kielellä portugali [pt]
    Aksentti: brasilialainen Aksentti: brasilialainen
  • 1939 ääntäminen
    Ääntäminen käyttäjältä danilofzz (mies maasta Brasilia) mies maasta Brasilia
    Ääntäminen käyttäjältä  danilofzz

    User information

    0 arviointia Hyvä Huono

    Lisää suosikkeihin

    Lataa MP3

    Palaute

Osaatko ääntää tämän paremmin? Tai erilaisella murteella? Äännä 1939 kielellä portugali

Sanan 1939 ääntäminen kielellä japani [ja]
  • 1939 ääntäminen
    Ääntäminen käyttäjältä le_temps_perdu (mies maasta Japani) mies maasta Japani
    Ääntäminen käyttäjältä  le_temps_perdu

    User information

    0 arviointia Hyvä Huono

    Lisää suosikkeihin

    Lataa MP3

    Palaute

Osaatko ääntää tämän paremmin? Tai erilaisella murteella? Äännä 1939 kielellä japani

Sanan 1939 ääntäminen kielellä tataari [tt]
Foneettinen kirjoitusasu:  [meŋ tuˈɣɤz jøz uˈtɤz tuˈɣɤz]
  • 1939 ääntäminen
    Ääntäminen käyttäjältä HetDamspel (mies maasta Venäjä) mies maasta Venäjä
    Ääntäminen käyttäjältä  HetDamspel

    User information

    0 arviointia Hyvä Huono

    Lisää suosikkeihin

    Lataa MP3

    Palaute

Osaatko ääntää tämän paremmin? Tai erilaisella murteella? Äännä 1939 kielellä tataari

Sanan 1939 ääntäminen kielellä luxemburg [lb]
  • 1939 ääntäminen
    Ääntäminen käyttäjältä piral58 (mies maasta Luxemburg) mies maasta Luxemburg
    Ääntäminen käyttäjältä  piral58

    User information

    0 arviointia Hyvä Huono

    Lisää suosikkeihin

    Lataa MP3

    Palaute

Osaatko ääntää tämän paremmin? Tai erilaisella murteella? Äännä 1939 kielellä luxemburg

Sanan 1939 ääntäminen kielellä hollanti [nl]
  • 1939 ääntäminen
    Ääntäminen käyttäjältä hertogh (nainen maasta Alankomaat) nainen maasta Alankomaat
    Ääntäminen käyttäjältä  hertogh

    User information

    0 arviointia Hyvä Huono

    Lisää suosikkeihin

    Lataa MP3

    Palaute

Osaatko ääntää tämän paremmin? Tai erilaisella murteella? Äännä 1939 kielellä hollanti

Sanan 1939 ääntäminen kielellä ruotsi [sv]
  • 1939 ääntäminen
    Ääntäminen käyttäjältä pernys32 (mies maasta Ruotsi) mies maasta Ruotsi
    Ääntäminen käyttäjältä  pernys32

    User information

    0 arviointia Hyvä Huono

    Lisää suosikkeihin

    Lataa MP3

    Palaute

Osaatko ääntää tämän paremmin? Tai erilaisella murteella? Äännä 1939 kielellä ruotsi

Sanan 1939 ääntäminen kielellä suomi [fi]
  • 1939 ääntäminen
    Ääntäminen käyttäjältä kasperikoski (mies maasta Suomi) mies maasta Suomi
    Ääntäminen käyttäjältä  kasperikoski

    User information

    0 arviointia Hyvä Huono

    Lisää suosikkeihin

    Lataa MP3

    Palaute

Osaatko ääntää tämän paremmin? Tai erilaisella murteella? Äännä 1939 kielellä suomi

Murteet & kielet kartalla

Satunnainen sana: ΦροντιστήριακανταΐφιατόφιοςπρασόπιταΑντιγόνη