feirmeoirí ääntäminen: Kuinka äännetään sana feirmeoirí kielellä iiri

Sana: feirmeoirí

Lisätty: 21/01/2009 Kuunneltu: 52 kertaa
kategoriassa: Plural

Ääntäminen kielellä iiri [ga]

Aksentit & kielet kartalla

Google Translaten kautta suomi Käännös:

feirmeoirí = viljelijöiden

Not satisfied?

· Request a new pronunciation

Muokkaa sanaa:

· Lisää kieli
· Lisää kategoria

Ilmoita virheellisestä sanasta:

Onko sanassa virhe? Ilmoita siitä meille
klikkaamalla tästä.

Jaa sanan "feirmeoirí":

sähköposti