Katalaani ääntämistä odottavaa sanaa (sanasta jaspiar sanaan abadanar)

Kieli: Katalaani [Català] Takaisin Katalaani

370 ääntämistä odottavaa sanaa. Takaisin Katalaani [Català]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle jaspiarjaspiar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle jaumetarjaumetar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle habitarhabitar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle handicaparhandicapar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle hajarhajar [number, fight, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle habituarhabituar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle cabeçarcabeçar [verbo, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle cabestrarcabestrar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle fadarfadar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle cabdellarcabdellar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle badoquejarbadoquejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle editareditar [informática, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle bacivarbacivar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle cabestrejarcabestrejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle damasquinardamasquinar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle dallardallar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle galantejargalantejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle galejargalejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle economitzareconomitzar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle damnejardamnejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle facultarfacultar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle facturarfacturar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle damnardamnar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle badarbadar [gaitar boca dubèrta, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle damnificardamnificar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle eclipsareclipsar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle educareducar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle galanejargalanejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle badocarbadocar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Nauhoita ääntäminen sanalle abadanarabadanar [verb - infinitiu, verb - infinitive]